اخبار

رشد اقتصادی به قله ۱۴ ساله رسید

 • 24 اسفند 1395
 • نویسنده: RahbordUser1
 • تعداد نمایش ها: 30
 • 0 نظرات

به گزارش تیم خبری کارگزاری راهبرد ، رشد اقتصادی یکی از متغیرهای اقتصاد کلان است که وضعیت اقتصاد هر کشور را نشان می دهد. جدیدترین آمارها از رشد بسیار مطلوب تولید ناخالص داخلی ایران خبر می دهد. جدیدترین آمار ارائه شده از سوی بانک مرکزی حاکی از آن است که رشد اقتصاد ایران ۲ رقمی شده است. اتفاقی که در ۱۴ سال اخیر بی سابقه بود.

پرده برداری رئیس کل از عقبه تخریب بانک ها

 • 23 اسفند 1395
 • نویسنده: RahbordUser1
 • تعداد نمایش ها: 18
 • 0 نظرات

به گزارش تیم خبری کارگزاری راهبرد ،  رئیس کل بانک مرکزی اگر چه ضرورت شفافیت مالی و اصلاح نظام بانکی را رد نمی کند اما بر این عقیده است که جریاناتی سازمان یافته دست به ایجاد جو روانی منفی علیه بانک ها و بازار پول می کنند. ولی الله سیف فضای روانی ایجاد شده علیه بازار پول را در سه سطح دسته بندی کرد.

نسخه شفابخش صندوق بین المللی پول برای اقتصاد ایران

 • 22 اسفند 1395
 • نویسنده: RahbordUser1
 • تعداد نمایش ها: 15
 • 0 نظرات

به گزارش تیم خبری کارگزاری راهبرد ، چندی قبل هیاتی از صندوق بین المللی پول به ایران سفر کرد که ریاست آن را کاتریونا پرفیلد برعهده داشت. این هیات با بررسی بخش های مختلف اقتصاد ایران تصویری از وضعیت اقتصادی کشور و همچنین راهکارهایی برای رسیدن به رشد اقتصادی پایدار و همچنین حراست از دستاوردهای تورمی ارائه کرد که یکی از مهمترین آنها اصلاح نظام بانکی بود. روزنامه دنیای اقتصاد در خصوص برداشت کاتریونا پرفیلد از اقتصاد ایران با وی گفتگویی را انجام داده است.

فرصت های بازار سرمایه در برابر بازار پول

 • 21 اسفند 1395
 • نویسنده: RahbordUser1
 • تعداد نمایش ها: 21
 • 0 نظرات

به گزارش تیم خبری کارگزاری راهبرد ، چشم انداز بازار سهام در همایش روزنامه دنیای اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت. در این همایش مسیر طی شده در بازار سرمایه در سال ۹۵ در سه محور مورد بررسی قرار گرفته و همچنین چشم انداز سال ۹۶ ترسیم شد. متغییر های مهم در شکل دهی بازار سرمایه و همچنین روند ریسک گریزی سهامداران مورد تحلیل قرار گرفت.

دریافت سیگنال های احیا از اقتصاد ایران

 • 17 اسفند 1395
 • نویسنده: RahbordUser1
 • تعداد نمایش ها: 37
 • 0 نظرات

به گزارش تیم خبری کارگزاری راهبرد ، مرکز آمار اطلاعات و ارقام مربوط به رشد اقتصادی در ۹ ماه نخست سال جاری را منتشر کرد. بر مبنای ارقام ارائه شده از سوی این نهاد آماری، میزان تولید ناخالص داخلی با احتساب نفت (به قیمت ثابت سال ۱۳۷۶) در ۹ ماه نخست سال جاری به رقم ۵۰۵ هزار میلیارد ریال و میزان تولید ناخالص داخلی بدون احتساب نفت ۴۸۱ هزار میلیارد ریال رسیده است.

RSS
12345678910انتها

تحلیل تکنیکال

تحلیل بنیادی

گزارشات

گزارش روزانه 11-07-1395

11 مهر 1395

گزارش روزانه 11-07-1395

در گزارش امروز  از تغییر منفی191واحدی شاخص کل بورس، نماد های موثر بر شاخص اطلاعاتی  گرد آوری شده است.همچنین در گزارش امروز  از جزییات اخبار ذیل مطلع شوید:

ابلاغ نامه ۴ بندی بانک مرکزی به مجمع بانک ملت/با افزایش احتمال ورود رنو  به ایران زنگ خطر برای سایپا به صدا در آمد/اظهار نظر مسئول حوزه مدیریت شرکت ذوب آهن/وزیر امور اقتصادی و دارایی از تلاش برای کسب رشد اقتصادی حداقل5 درصدی در سال جاری/تعیین سقف برای جذب سپرده و منابع برای بانک ها/سخنرانی معاون اول رییس جمهور  درباره ی صنعت گردشگری/3 طرح مصوب شده در ستاد اقتصاد مقاومتی برای توسعه گردشگری/اظهار نظر  معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی/سفر تاوارس مدیر عامل پژو فرانسه طی یکی دو روز آینده به تهران   /و....

پس ازآن در مورد آخرین اخبار و شایعات حواشی بازار سرمایه  مطالبی اشاره شده  و در انتها در حوزه طلا نیز خبری انتخاب و شرح آن درج شده است.

گزارش روزانه 10-07-1395

10 مهر 1395

گزارش روزانه 10-07-1395

در گزارش امروز  از تغییر مثبت 178واحدی شاخص کل بورس، نماد های موثر بر شاخص اطلاعاتی  گرد آوری شده است.همچنین در گزارش امروز  از جزییات اخبار ذیل مطلع شوید:

تصویب معافیت مالیاتی 25 ساله برای مناطق آزاد تجاری /افزایش 400 درصدی تولید کلزا در سال آینده/طرح جداسازی شبکه آب بهداشتی و آب شرب در کشور /آخرین صحبت های سید حمید کلانتری درباره تعاونی های مرزی کشور/جدیدترین اظهار نظر رسمی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران/2برابر شدن حجم مبادلات تجاری خارجی آلمان و ایران/بانک سرمایه گذاری ترکیه ای قصد خرید یه کارگزار ایرانی را در 6 ماه آینده دارد/اظهار نظر  مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی درباره‌ واگذاری‌های سازمان خصوصی‌سازی   /و....

پس ازآن در مورد آخرین اخبار و شایعات حواشی بازار سرمایه  مطالبی اشاره شده  و در انتها در حوزه طلا نیز خبری انتخاب و شرح آن درج شده است.

گزارش روزانه 07-07-1395

7 مهر 1395

گزارش روزانه 07-07-1395

در گزارش امروز  از تغییر مثبت 157 واحدی شاخص کل بورس، نماد های موثر بر شاخص اطلاعاتی  گرد آوری شده است.همچنین در گزارش امروز  از جزییات اخبار ذیل مطلع شوید:

دستور کاهش حقوق و مزایای وزیران و اعضای مجلس شورای عربستان از سوی پادشاه این کشور/دستور حذف یارانه خانوارهای با درآمد سالانه 35 میلیونی/اعلام سهم خواهی13 درصدی ایران از تولیدات مجمع اوپک از سوی وزیر نفت در حاشیه نشست الجزایر /سهام آسیایی در روز چهارشنبه اکثرا کاهشی بودند/بدون مشتری ماندن نیمی از اوراق مشارکت منتشر شده از سوی دولت/آخرین خبر ها از پذیرش عربستان مبنی بر مستثنی شدن ایران از فریز نفتی/2برابر شدن حجم مبادلات تجاری خارجی آلمان و ایران/مشارکت قطعه سازان ایرانی و عمانی/خبرهایی از سی‌ویکمین نشست کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران   /و....

پس ازآن در مورد آخرین اخبار و شایعات حواشی بازار سرمایه  مطالبی اشاره شده  و در انتها در حوزه طلا نیز خبری انتخاب و شرح آن درج شده است.

گزارش روزانه 06-07-1395

6 مهر 1395

گزارش روزانه 06-07-1395

در گزارش امروز  از تغییر مثبت 53  واحدی شاخص کل بورس، نماد های موثر بر شاخص اطلاعاتی  گرد آوری شده است.همچنین در گزارش امروز  از جزییات اخبار ذیل مطلع شوید:

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره شایعه تاثیر پروژه روغن‌سازی پالایش نفت تبریز بر سودآوری این شرکت/اظهار نظر ولی‌الله سیف در کانال تلگرامی خود در مورد تعاونی ثامن‌الحجج و حواشی آن /افتتاح نمایشگاه محصولات عمان در تهران /بررسی موضوع ممنوع‌الخروجی فعالان اقتصادی ناشی از بدهی بانکی و دیون دولتی /عرضه برق در بورس انرژیبه صورت هفتگی/رنو خواستار سهام اکثریت در شرکت "بن رو" سایپا/مشکلات قطعه ساز های ایرانی/اعلام وزیر نیرو مبنی بر آمادگی واگذاری ۲ میلیارد یورو پروژه آب و فاضلاب به بخش خصوصی   /و....

پس ازآن در مورد آخرین اخبار و شایعات حواشی بازار سرمایه  مطالبی اشاره شده  و در انتها در حوزه طلا نیز خبری انتخاب و شرح آن درج شده است.

گزارش روزانه 05-07-1395

5 مهر 1395

گزارش روزانه 05-07-1395

در گزارش امروز  از تغییر مثبت 8 واحدی شاخص کل بورس، نماد های موثر بر شاخص اطلاعاتی  گرد آوری شده است.همچنین در رابطه با  اخبار زیر توضیحاتی داده شده است.

اعلام گزارش بانک مرکزی در مورد نرخ تورم شهریور ماه/سخنرانی دکتر روحانی در روز جهانی گردشگری/پیشی گرفتن رشد تورمی «اقلام غیرقابل تجارت» نسبت به «اقلام قابل‌تجارت» /بازگشایی دفتر تجارت دولت فدرال استرالیادر تهران/رشد قیمت نفت/اعلام آمادگی 8 خط کشتیرانی برای همکاری با ایران/منفی بودن شاخص بازارهای آسیا در روز دوشنبه/ اعلام گزارش عملکرد سه ساله ایمیدرو   /و....

پس از ان در مورد اخرین اخبار و شایعات حواشی بازار سرمایه  مطالبی مختصر اشاره شده  و در انتها در حوزه طلا نیز خبری انتخاب و شرح آن درج می شود.

RSS
اولین16171819202122232425

لینک های مرتبط

 • شركت مديريت فناوري بورس تهران

  www.tsetmc.com
 • سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران

  www.codal.ir
 • سازمان بورس و اوراق بهادار

  www.seo.ir
 • شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه

  www.csdiran.com
 • شرکت فرابورس ایران

  www.ifb.ir
 • کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار

  seba.ir
 • شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

  www.sidsco.ir
دی ان ان evoq